Harley-Davidson® Järvsö
Industrivägen 22, 82040 Järvsö
Vårt team

Vårt team

Det är vi som ser fram emot att få hälsa dig välkommen till Harley-Davidson® Järvsö.


Anders Larsson

Anders Larsson

Bike sales - Customization- Tuning & Performance - Parts & Accessories

0651-677001
anders@jcmotor.se

Micke Sundlöf

Micke Sundlöf

Bike sales - Parts & Accessories

0651-41243
micke@jcmotor.se

Lena Hansson

Lena Hansson

Motorclothes-Parts & Accessories

0651-41243
lena@jcmotor.se

Ronald Andersson

Ronald Andersson

Workshop manager - service technician

0651-41243
ronald@jcmotor.se

Johan Wennberg

Johan Wennberg

service technician

0651-41243
Johan@jcmotor.se

Daniel Hedberg

Daniel Hedberg

Bike sales - Parts & Accessories

0651-41243
daniel@jcmotor.se