Vårt team

Vårt team

Det är vi som ser fram emot att få hälsa dig välkommen till Harley-Davidson® Järvsö


Anders Larsson

Bike sales - Customization- Tuning & Performance - Parts & Accessories

Anders Larsson

0651-677001
anders@jcmotor.se

Micke Sundlöf

Bike sales - Parts & Accessories

Micke Sundlöf

0651-41243
micke@jcmotor.se

Lena Hansson

Motorclothes-Parts & Accessories

Lena Hansson

0651-41243
lena@jcmotor.se

Parts & Asseccories - Motorclothes

"Lange" Winblad von Walter

0651-41243
lange@jarvsomotor.se

Ronald Andersson

Workshop manager - service technician

Ronald Andersson

0651-41243
ronald@jcmotor.se

Oskar Dellhem

service technician

Oskar Dellhem

0651-41243
oscar@jcmotor.se

Martin Newberg

Service Technician

Martin Newberg

651-41243
verkstad@jarvsomotor.se

HENRIK Evringer

Webmanager

HENRIK Evringer

Henrik@jcmotor.se


Då och då söker vi efter individer som delar vår passion och vår hängivenhet. Hör gärna av dig om du känner att du är en sådan person och är intresserad av att jobba hos oss.